Historiek

Seizoen

Trofee

Club

Spelers

1976-1977

1° periode rangschikking

Arenaboys

Cnudde Rudy De Grande Frank De Grande Frank De Neve Lucien De Rijcke Robert Den Blauwen Fernand Dhaese Geert Janssens Guido Sterkx Etienne Vincent Chris Willemyns Werner

1976-1977

Kampioen reeks A

Arenaboys

Cnudde Rudy De Grande Frank De Grande Frank De Neve Lucien De Rijcke Robert Den Blauwen Fernand Dhaese Geert Janssens Guido Sterkx Etienne Vincent Chris Willemyns Werner

1976-1977

Kampioen reeks B

Verla

Careel Frank Carette Lucien Christis Christiaan Deforche Freddy Dhondt Eric Dhondt Marc Lefebvre Ludwig Lefebvre Marc Moreels André Torck Robert Vandenheede Tony

1976-1977

Fair Play

Leleland

Audenaert Patrick Dick Eddy Geerts Ludo Goethals Albert Gussé Luc Roelandts Herman Schoors Jozef Vandewalle André Verschuere Luc Voet Freddy

1976-1977

Beker Stad Deinze

Arena Boys

Cnudde Rudy De Grande Frank De Neve Lucien De Rijcke Robert Den Blauwen Fernand Dhaese Geert Janssens Guido Sterkx Etienne Vincent Chris Willemyns Werner

1977-1978

Beker Stad Deinze

Severin Tailors

Tuytens Frans De Witte Norbert Acoe Marc Simoens Morgan Danneels Ronny Moerman Serge De Dobbelaere Geert Raveel Ranuald Van Avermaet Geert Demarey Guido Van Der Donckt Norbert Pringels Eric

1977-1978

Kampioen reeks A

Arenaboys

Den Blauwen Luc De Grande Frank Cnudde Rudy Dhaese Geert Vincent Chris De Rijcke Robert Desmet Noël Boone Jhonny Versijp Dirk De Neve Lucien Langie Franlin

1977-1978

Fair Play

Doe het zelf Center

Tevels Frank De Jans Mario De Vos Martin Simon Freddy Heyerick Luc Moeykens Dirk Moeykens Luc Vandeputte Daniël Lowie Tony De Mets Paul Bayens Frankie

1978-1979

Fair Play

Apollo Corgas

Strobbe Mario Van Wayenberghe Marc Buysse José Van Parijs Gaston Cornelis Philippe Mestdagh M. Van Den Abeele D. De Meyer Erik Moreels Antoine De Bie Etienne Haeck F. Vlamynck Willy

1978-1979

Kampioen reeks A

Arenaboys

Den Blauwen Luc De Grande Frank Dhaese Geert Vincent Chris De Rijcke Robert Versijp Dirk De Neve Lucien Den Blauwen Dirk Michels Olivier Langie Franlin

1978-1979

Beker Stad Deinze

Apollo Corgas

Strobbe Mario Van Wayenberghe Marc Buysse José Van Parijs Gaston Cornelis Philippe Mestdagh M. Van Den Abeele D. De Meyer Erik Moreels Antoine De Bie Etienne Haeck F. Vlamynck Willy

1979-1980

Kampioen reeks A

Zonnewering Van Thuyne

Den Blauwen Dirk Den Blauwen Luc Dhaese Geert De Grande Frank Vincent Chris De Rijcke Robert De Neve Lucien Michels Olivier Cnudde Rudy Versijp Dirk

1979-1980

Kampioen reeks B

Leieland

Gussé Luc Roelandts Herman Voet Freddy De Keyser Erik Geerts Ludo Goethals Albert Van Hooreweghe Tonny Goethals Thierry De Maertelaere Peter Standaert Robert Vandewalle André Van Der Meeren Guido

1979-1980

Beker stad Deinze

Apollo Corgas

Strobbe Mario Van Wayenberghe Marc Buysse José Cornelis Philippe Mestdagh Marc De Meyer Erik Minnaert Alex De Jans Tony Van Den Berghe Geert

1979-1980

Fair Play

Apollo Corgas

Strobbe Mario Van Wayenberghe Marc Buysse José Cornelis Philippe Mestdagh Marc De Meyer Erik Minnaert Alex De Jans Tony Van Den Berghe Geert

1980-1981

Kampioen reeks A

Zonnewering Van Thuyne

De Neve Lucien De Grande Frank De Rijcke Robert Dhaese Geert Vincent Chris Cnudde Rudy Den Blauwen Dirk Den Blauwen Luc Versijp Dirk

1980-1981

Kampioen reeks B

US Club

De Ruyck Martin Bergé Mario De Clercq Johan De Clercq Christiaan Van Lancker Ronny Van Renterghem Patrick De Keukelaere Marnix Van Hoecke Rudy De Clercq Eric Gevaert Norbert

1980-1981

Beker stad Deinze

Zonnewering Van Thuyne

De Neve Lucien De Grande Frank De Rijcke Robert Dhaese Geert Vincent Chris Cnudde Rudy Den Blauwen Dirk Den Blauwen Luc Versijp Dirk

1980-1981

Fair Play

Thor Deinze

Hauttekeete Patrick Van Eeckhaute Jean-Pierre Bijn Patrick Sijs Bernard De Doncker Rudy Janssens Hendrik De Vogelaere José Janssens Ronny Heyerick Luc Bijn Danny Van Oyen Rudy

1981-1982

Kampioen reeks A

Zonnewering Van Thuyne

De Neve Lucien De Grande Frank De Rijcke Robert Dhaese Geert Vincent Chris Versijp Dirk Den Blauwen Dirk Den Blauwen Luc Boydens Paul

1981-1982

Kampioen reeks B

De Zwervende Pallieters

Van Steenkiste Luc Dierkens Freddy Eggermont Rudy Michels Frank Vaernewijck Rudy Dierkens Hubert Michels Peter Van Den Broeck Luc Hyde Ronald De Pau Eddy

1981-1982

Beker stad Deinze

Hawaiï

Buyze Lucien Janssens Koenraad De Bel Jan De Waele Erwin Van Hoe Luc Lambert Peter De Bel Geert Gevaert Norbert Minne Rudy Maesele Yves Van Praet Luc

1981-1982

Fair Play

Thor Deinze

Janssens Ronny Sijs Bernard Janssens Hendrik Van Eeckhaute Jean-Pierre Heyerick Luc De Doncker Rudy Van Den Heede Gino Van Onacker Philip Hauttekeete Patrick Wancour Geert Van Haevermaet Hugo

1982-1983

Kampioen reeks A

Severin Tailors

De Blauwen Patrick Lefebvre Marc Vandenheede Tony Moreels André Dhondt Marc Torck Robert Tack Willy Duchatelet Marc Van Hoe Paul De Smet Fernand Tack Geert De Smet Martin

1982-1983

Kampioen reeks B

Marbrinoboys

Dhaeyere Mario Dhaeyere Guido Van Laecke René Van Laecke Patrick Van Laecke Laurent Menu Marc Gernaey Dirk Corijn Marc Moeykens Luc

1982-1983

Beker stad Deinze

Severin Tailors

De Blauwen Patrick Lefebvre Marc Vandenheede Tony Moreels André Dhondt Marc Torck Robert Tack Willy Duchatelet Marc Van Hoe Paul De Smet Fernand Tack Geert De Smet Martin

1982-1983

Fair Play

Thor Deinze

Sijs Bernard Janssens Hendrik Van Eeckhaute Jean-Pierre Heyerick Luc De Doncker Rudy Van Den Heede Gino Van Onacker Philip Hauttekeete Patrick Van Haevermaet Hugo Bijn Patrick De Rijcke Robert Janssens Koenraad

1982-1983

Fair Play

Severin Tailors

De Blauwen Patrick Lefebvre Marc Vandenheede Tony Moreels André Dhondt Marc Torck Robert Tack Willy Duchatelet Marc Van Hoe Paul De Smet Fernand Tack Geert De Smet Martin

1983-1984

Kampioen reeks A

Severin Tailors

Lefebvre Marc Vandenheede Tony Moreels André Dhondt Marc De Blauwen Patrick Tack Willy Duchatelet Marc Van Hoe Paul Wostijn Marc Tack Geert Van De Mergel Erwin

1983-1984

Kampioen reeks B

Taxi Deinze

De Meyer Gilbert De Meyer Erik De Meyer Filip Vleeshouwers Geert Martens Tom Van Biervliet Miguel De Bel Piet Standaert Erik Van Luchene Dirk De Bruycker Bart De Bel Jan

1983-1984

Beker stad Deinze

Huis Maesele

Maesele Juliën Steyaert Daniël Steyaert Bart Steyaert Kris Dupercijn Peter Dupercijn René Maesele Johan Maesele Eddy Van Heule willy Christiaens Werner Maesele Tony

1983-1984

Fair Play

Thor Deinze

Sijs Bernard Janssens Hendrik Heyerick Luc Vandenheede Gino Van Onacker Philip Hauttekeete Patrick Van Haevermaet Hugo Bijn Patrick Janssens Koenraad Yde Mario Willemijns William

1984-1985

Kampioen reeks A

FC Canteclaer

De Grande Frank De Clercq Romain Cnudde Rudy Van Hoecke Eric De Keukelaere Marc Schaubroeck Marc Lamzibri Rachid Van Oyen Rudy Van Hoecke Dirk Van Damme Luc De Coutere Roland Van Hoecke Erwin

1984-1985

Kampioen reeks B

Tequila Kaashuis Olsene

Van Den Borre Dirk Vandewiele Marc De Meester Eddy Meheus Philip Van Daele Luc Holvoet Danny Van De Weghe Kurt Bovijn Dirk Wancour Geert Lowie tony Van Luchene Dirk Saelens Rik

1984-1985

Beker stad Deinze

Severin Tailors

Vandenheede Tony Tack Willy Wostijn Marc Moreels André Claus Stefaan Duchatelet Marc De Blauwen Patrick Van De Mergel Erwin Lefebvre Marc Den Blauwen Luc Den Blauwen Dirk Tack Geert

1984-1985

Fair Play

Thor Deinze

Vincent Chris De Neve Lucien Heyerick Luc Janssens Hendrik Van Den Heede Gino Willemijns William Sijs Bernard Van Onacker Philip Yde Mario Janssens Koenraad De Vogelaere José De Groote Erwin

1985-1986

Kampioen reeks A

Severin Tailors

Vandenheede Tony Wostijn Marc Tack Willy Moreels André Claus Stefaan Duchatelet Marc De Blauwen Patrick Den Blauwen Dirk Lefebvre Marc Den Blauwen Luc Tack Geert

1985-1986

Kampioen reeks B

Hertogboys

De Clercq Freddy Schepens Gilbert De Keyser Ronald Wancour Geert Van Rijsseghem Bernard Schepens Willy Verstraete Frans De Winter Guy Wancour Chris Lambert Peter Van Den Heede Mario Van West Marino

1985-1986

Beker stad Deinze

MV Taxi Dematra

De Meyer Filip De Meyer Erik Vleeshouwers Geert Van Oost Koen Snauwaert Filip Standaert Kurt Van Maldeghem Frank De Bel Jan Buysse José De Meester Eddy

1985-1986

Fair Play

Severin Tailors

Vandenheede Tony Wostijn Marc Tack Willy Moreels André Claus Stefaan Duchatelet Marc De Blauwen Patrick Den Blauwen Dirk Lefebvre Marc Den Blauwen Luc

1986-1987

Kampioen reeks A

Severin Tailors

Claus Stefaan Duchatelet Marc Wostijn Marc Moreels André Tack Geert De Blauwen Patrick Tack Willy Den Blauwen Dirk Van Hoecke Dirk Vandenheede Tony Van De Mergel Erwin De Rammelaere Patrick

1986-1987

Kampioen reeks B

LA Team

Mahieu Johan Rogge Patrick Lecluyse Arnold Vertriest Ivan Van De Walle Filip Wijnsberghe Dirk Dhondt Philippe De Waele Alain Franck Filip Clarysse Franky Vermaercke Guido

1986-1987

Beker stad Deinze

Doeself Verbeke

De Vos Jean-Paul Van Laeken Frank De Weirdt Johan Vandeborre Dirk Soete Bernard Christaens Werner Steyaert Kris Steyaert Bart Van Hoye Johan Schelstraete Kurt Hemelaer Jean-Paul

1986-1987

Fair Play

Thor Deinze

Van Biervliet Miguel Sijs Bernard Janssens Koenraad Heyerick Luc Van Onacker Philip Van Den Heede Gino Bijn Patrick Da Rocha José Labeeuw Rik Vincent Chris Willemijns William Hauttekeete Patrick De Smet Pascal

1987-1988

Kampioen reeks A

Severin Tailors

Claus Stefaan Den Blauwen Luc Wostijn Marc Moreels André Tack Geert De Blauwen Patrick Tack Willy Den Blauwen Dirk Van De Mergel Erwin Vandenheede Tony De Groote Guy De Rammelaere Patrick

1987-1988

Kampioen reeks B

Slagerij Breugel

Colpaert Frank Vermeulen Bart Verlinden Tony De Gheest Miguel Van Braband Tom De Vreese Patrick Litaer Patrick De Luycker Bernard Hemelaer Jean-Paul t’ Kindt Tony De Clercq Filip

1987-1988

Beker stad Deinze

Marbrinoboys

Dhaeyere Mario Van Laecke René Gernaey Dirk Corijn Marc Van Laecke Dominique Van Laecke Laurent Dhaeyere Alain Van Laecke Gerrit Van Laecke Patrick De Clercq Luc Willemijns Alex

1987-1988

Fair Play

Café De Klok Vinkt

Schepens Willy Van Den Heede Mario Van Oost Didier Van Renterghem Hans Verstraete Frans De Boever Marc Van Der Plaetsen Bart Verstraete Bernard Boone Geert Van De Moortele Bart

1988-1989

Kampioen 1° afdeling

Huis Maesele

Maesele Johan Maesele Eddy Beyens Luc Maesele Peter Cornelis Phillipe De Paepe Eddy Hoegenaert Jean-Pierre Campe Kurt Dupercijn Peter Van Cauwenberghe Koen Van Overberghe Jan Ghijs Eddy

1988-1989

Kampioen 2° afdeling

De Jagers

Van Vynckt Henk Van Wonterghem Nico Mareel Geert Van Maldeghem Johan Rickaert Eric Prat Christian Rickaert Francky Parmentier Filip Balcaen Dirk Bauwens Gino Steyaert Geert

1988-1989

Beker stad Deinze

LA Team

Cozijns Geert Vermaercke Guido De Waele Erwin Schepens Geert De Groote Benoni Coussens Wim Dhondt Philippe Rogge Patrick Clarysse Franky Lecluyse Arnold Koeke Geert Desomer Didier

1988-1989

Fair Play

Thor Deinze

Sijs Bernard Janssens Koenraad Van Den Heede Gino Hauttekeete Patrick De Smet Pascal Ghijselinck Marc Van De Putte Johan Cardon Filip Van Onacker Philip Heyerick Luc Bijn Patrick

1989-1990

Beker stad Deinze

LA Team

Rogge Patrick Dhondt Philippe Clarysse Franky Coussens Wim Vermaercke Guido De Waele Erwin De Smedt Peter Smesman Patrick De Bel Walter Mestdagh Marc Franck Filip Gevaert David

1989-1990

Fair Play

Leieland

Vandewalle André Willemijns Luc Geirnaert Gie Geerts Ludo Cornelis Filip Michels Eddy De Smet Rik De Keyser Eric Goethals Albert Peeters Luc De Witte Geert De Preitere Marc

1989-1990

Kampioen 1° afdeling

FVA De Nachtvlinders

Van Acker Dirk Van Acker Wim De Blaere Eddy Van Lancker Donald Van Thuyne Kurt De Busscher Kurt De Wulf Etienne Van Braband Andy Cozijns Geert De Smet Pascal Van Assche Frank Beirnaert Jean-Marie

1989-1990

Kampioen 2° afdeling

Huis Marian

Van Troys Chris De Bel Jan Lavent Pascal De Meyer Erik Callens Bart Saelens Rik Colpaert Geert Van Gorp Paul Van Hoecke Erik Feys Frank Van Den Broecke Hans De Lange Wim

1990-1991

Kampioen 1° afdeling

LA Team

Vermaercke Guido Smesman Patrick Van Braband Tom Litaer Patrick Dhondt Philippe Cnudde Geert De Waele Erwin Mestdagh Marc De Smedt Peter Rogge Patrick Coussens Wim Franck Peter

1990-1991

Kampioen 2° afdeling

Spierboys Baarle

Guilbert Christophe Vercruysse Patrick Pynaert Geert De Moor Patrick Heye Patrick Van Hecke Geert Van Assche Peter Muys Luc Van Cauwenberghe Bart Ranschaert Johan

1990-1991

Beker stad Deinze

LA Team

Vermaercke Guido Smesman Patrick Van Braband Tom Litaer Patrick Dhondt Philippe Cnudde Geert De Waele Erwin Mestdagh Marc De Smedt Peter Rogge Patrick Coussens Wim Franck Peter Steelandt Gino

1990-1991

Fair Play

Dravo Nevele

Van Gansbeke Filip Sergeant Eric Samyn Hubrecht Sergeant Geert Vanmaerke Norbert Van De Walle Hendrik De Meester Ignace De Clercq Paul De Stoop Paul Tellier Jean-Marie Carette Eric De Vriese Mario

1991-1992

Kampioen 1° afdeling

Traiteur Breugel

Cannie Jean-Marie Vandewalle Rudy Van Wonterghem Nico Vermeulen Bart Caboor Erwin Raveel Randall Vanhaesebroeck Hans Desmet Pascal Vanhaute Luc Adamczyk Andy Notte Eddy

1991-1992

Fair Play

JOC De Mouterij

Cluyse Ludwig Dhont Rudi De Meester Ronny Onderbeke Bart Van Praet Luc Lava Kenny Van Assche Lode Van Assche Bart Dewitte Stefaan Vandewalle Daan De Ketelaere Bart

1991-1992

Beker stad Deinze

Severin Tailors

Den Blauwen Dirk Den Blauwen Patrick Den Blauwen Luc Wostijn Marc Claus Stefaan Snoeck Johan Van Braeckel Filip De Tavernier Dirk Vandenheede Tony De Vriese Ludo De Vogelaere Wim

1991-1992

Kampioen 2° afdeling

Tegeldecor

Verstraete Frans Van Oost Nico Van Oost Didier Steyaert Geert Marreel Geert Vanmaldeghem Johan Balcaen Dirk De Graeve Bart Lombaert Claude Rickaert Eric Thielemans Koen Vandendriessche Lieven

1992-1993

Kampioen 1° afdeling

Foto Video Hensen

Van Parijs Andy Cosyns Geert Dhondt Philippe Van Den Heede Mario Van Braband Tom Vermaercke Guido Litaer Patrick De Waele Erwin Cnudde Geert De Bel Marino Franck Filip Mestdagh Marc

1992-1993

Kampioen 2° afdeling

Anthos

Cornelis Rudy Bouckaert Stefaan Tack Lieven De Meulemeester Kurt Vandenheede Piet Desmet Edwin Steyaert Tom Froyen Erwin Maesele Yves De Pourcq Ronald De Keyser Hendrik

1992-1993

Beker stad Deinze

Foto Video Hensen

Van Parijs Andy Cosyns Geert Dhondt Philippe Van Den Heede Mario Van Braband Tom Vermaercke Guido Litaer Patrick De Waele Erwin Cnudde Geert De Bel Marino Franck Filip Mestdagh Marc

1992-1993

Fair Play

De Zwervende Pallieters

De Pau Eddy Dierkens Freddy Vandecasteele Pascal Dierkens Hubert Nottebaert Steven Tansens Dirk Vaernewijck Rudy De Wilde Paul Michels Frank Vandewalle José Nottebaert Koen Tack Geert

1993-1994

Kampioen 1° afdeling

Traiteur Breugel

De Fauw Geofrey Raveel Randall Vermeulen Bart Vandewalle Rudy Vanhaesebroeck Hans Van Wonterghem Nico Bombeke Wim Colpaert Frank Adamczijk Andy Van Houtte Luc Hollebar Filip Lagrange Rik

1993-1994

Kampioen 2° afdeling

De Mandel

Bouckaert Denis De Beul Luc Naessens Eddy De Veene Nick Adams Hugo Gevaert Rudi Ramschaert Didier Silversmit Mario Heyerick Koen De Meester Eddy

1993-1994

Beker stad Deinze

Foto Video Hensen

Dhondt Philippe Ghijselinck Bart Cosyns Geert Van Braband Tom Vermaercke Guido De Waele Erwin Litaer Patrick Vanderdonck Steven Mestdagh Marc De Weirdt Tony Lecluyse Arnold Van Parijs Andy

1993-1994

Fair Play

VDG Boys

Voorons Gino De Groote Jan Impe Bart Meirhaeghe Jan Van De Casteele Geert Dhondt Filip Pijsson Kurt Dermaut Patrick Dermaut Dirk Tack Chris De Graeve Danny

1994-1995

Kampioen 1° afdeling

Traiteur Breugel

Raveel Randall Vermeulen Bart Vandewalle Rudy Vanhaesebroeck Hans Van Wonterghem Nico Hollebar Filip Lagrange Rik Colpaert Frank De Meyer Nico

1994-1995

Kampioen 2° afdeling

Café De Klok Vinkt

Van Rysseghem Wim Verstraete Bernard Antheunis Bart Van De Moortele Bart De Keyser Ronald Coene Geert Wullaert Bert Van De Moortele Kurt Van Den Heede Mario Wancour Chris Van Steenkiste Wim

1994-1995

Beker stad Deinze

Foto Video Hensen

Van Braband Tom De Weirdt Tony Cosyns Geert Vanderdonck Steven Vermaercke Guido Van Parijs Andy Litaer Patrick Standaert Jurgen Dhondt Philippe Ghijselinck Bart De Bel Piet Franck Filip Maesele Tony

1994-1995

Fair Play

Café De Klok Vinkt

Van Rysseghem Wim Verstraete Bernard Antheunis Bart Van De Moortele Bart De Keyser Ronald Coene Geert Wullaert Bert Van De Moortele Kurt Van Den Heede Mario Wancour Chris Van Steenkiste Wim

1994-1995

Fair Play

VDG Boys

De Groote Jan Voorons Gino Impe Bart Dhondt Filip Notte Patrick Duprez Mario Bollaert Bart Vandenbussche Ronny Meirhaeghe Jan Van De Casteele Geert Tack Chris Van Geele Filip Willemijns William

1995-1996

Kampioen 2° afdeling

De Plakkers

Nijs Claude De Meester Peter Gillis Michaël Christiaens Miguël De Pestel Andy Ostijn Dimitri De Wulf Christophe Boone Geert Wieme Kristof Van De Voorde Frederick

1995-1996

Beker stad Deinze

Rijwielen Hure Fika

Claus Jurgen Standaert Jurgen Van De Walle Rudy De Cramer Tom Vanderdonck Steven Van Oyen Rudy Soetaert Geert Heyse Eric Braeckman Yves Goeminne Marnix T’ Kindt Eddy Braeckman Luc

1995-1996

Fair Play

Mini Vinkt

Van Keersbulck Marnic Van Keersbulck Etienne De Graeve Bart Marten Eddy Lievrouw Paul Simoens Dieter Van Den Heede Kris Van De Maele hans Verheyen Wim De Groote Dominique

1995-1996

Kampioen 1° afdeling

Traiteur Breugel

Raveel Randall Vermeulen Bart De Meyer Nico Van Wonterghem Nico Dhondt Philippe Van Braband Tom Lietaer Patrick Van Laecke Dominique Vermaerke Guido Van Parijs Andy

1996-1997

Fair Play

Cor Club

Cornelis Philippe Oppeel Peter De Vos Willy Cornelis Mathieu Vermeiren Kris De Raet Franky Van Steenbrugge Filip Termote Rudy Van Meulecom Franky Dhondt Frank De Cock Jan Quartier Pieter

1996-1997

Kampioen 1° afdeling

MVC De Nachtvlinders

Van Acker Wim De Schrijver Frederick Van Laecke Patrick Bovijn Dirk Maes Andy De Tavernier Dirk Meirlaen Drik Van Parijs Andy Bettens Erwin Van Neste Steve Holsbeke Wouter

1996-1997

Kampioen 2° afdeling

Brashotters

Van Acker Dirk Saelens Rik Van Hoecke Christian Van Laere Patrick De Ruyck Kristof Kesteloot Filip Van Quathem David De Ruyck Patrick Van Wesemael Koen Leman Filip De Ruyck Dirk

1996-1997

Beker stad Deinze

Traiteur Breugel

Raveel Randall Vermeulen Bart Van Laecke Dominique Van Braband Tom Lietaer Patrick Dhondt Philippe Desmet pascal Holvoet David Van Den Broecke Hans De Stercke Mario Smesman Patrick Aerssens Andy

1997-1998

Kampioen 1° afdeling

De Plakkers

De Meester Peter Christiaens Miguel Monoprofit Steven Van De Voorde Frederick De Blaere Tom Vandenbroucke Christophe Moreels Tony Gillis Michaël Lampaert Thierry Vlamynck Joeri De Wulf Christophe Haerinck Hans

1997-1998

Kampioen 2° afdeling

VDG Boys

Voorons Gino Impe Bart Fortry Samuel De Wulf Etienne Poppe Pieter De Groote Jan Van Hoecke Christian Duprez Mario Bollaert Bart Dhondt Filip Flamand Wouter

1997-1998

Beker stad Deinze

FC Derby

Standaert Jurgen Van Oyen Rudy Vanderdonck Steven Claus Jurgen Huys Jean-Claude Van Crombrugge Dominiek Lodens Wim Rogge Peter Craeyeveld Dieter De Groote Andy Maes Andy

1997-1998

Fair Play

Brashotter

Van Acker Dirk Saelens Rik De Ruyck Patrick De Ruyck Dirk De Ruyck Nico Vanvynckt Henk Deneve Kristof Van Laere Patrick De Groote Marc Kesteloot Filip De Bruycker Sven Soenen Chris Wullen Marino.

1997-1998

Fair Play

MVC Webawinners

De Witte Stefaan Dhont Rudi De Ketelaere Bart Van Assche Lode Lava Kenny Vandewalle Daan Vandewalle Karel Van De Putte Koen Van De Genachte Rudi Van Praet Luc Compernolle Kristof

1998-1999

Kampioen 1° afdeling

De Plakkers

De Meester Peter Christiaens Miguel Monoprofit Steven Van De Voorde Frederick De Blaere Tom Vandenbroucke Christophe Moreels Tony Gillis Michaël Lampaert Thierry Vlamynck Joeri De Wulf Christophe Haerinck Hans

1998-1999

Kampioen 2° afdeling

Vermonta Veranda’s

Dreelinck Tom Boelens Kurt Leroy Rudy Maesele Tony Soreyn Allain Verniers Gino Heggerick Bart Delputte Renaat Devos Frank De Pourcq Ronald De Pourcq Pieter

1998-1999

Beker stad Deinze

Traiteur Breugel

Raveel Randall Vermeulen Bart Van Laecke Dominique Dhondt Philippe Van Den Broecke Hans Van Braband Tom Meirlaen Dirk Van Assche Steven Soreyn Pedro Willemijns Yasan Colpaert Frank Litaer Patrick

1998-1999

Fair Play

Tegelbedrijf Provijn

Verstraete Frans Graveel Jordaan Desmet Johnny Vann Couter Steven Vanhastel Bjorn Sanctorum Jean-Pierre Cathoir Nico De Paepe Martin Torfs Tom Steyaert Geert Coene Lieven Wiedler Jurgen Defour Wouter

1998-1999

Fair Play

MVC Webawinners

De Witte Stefaan Dhont Rudi Van Assche Lode Lava Kenny Van De Putte Koen Van De Genachte Rudi Van Praet Luc Compernolle Kristof De Ruyck Nico Osqtijn Dimitri De Ruyck Patrick Stichelbout Tom

1999-2000

Kampioen 1° afdeling

FC Derby

Standaert Jurgen Van Oyen Rudy Vanderdonck Steven Claus Jurgen De Groote Andy Maes Andy Buyck Patrick Vermaerke Guido Van Houcke Erwin Bastiaens Robbrecht Meheus Hans Faelens Yves Van Assehe Yves Vereecke Chris

1999-2000

Kampioen 2° afdeling

Kugo Nazareth

Pijsson Kurt Van Lancker Didier Morel Pedro Vermeiren Tony Nuttens Wim Lampaert Pascal Willems Lieven Tollebeke Kevin Baeten Kenny De Smeytere Steven Sergeant Eddy Moyaert Frederik Impe Bart

1999-2000

Beker stad Deinze

MVC De Nachtvlinders A

De Schrijver Frederick Van Parijs Andy Van Acker Wim Buydaert Koen Bovijn Dirk Detavenier Dirk Van Laecke Patrick Holsbeke Wouter

1999-2000

Fair Play

VDG Boys

Voorons Gino De Groote Jan Dhondt Filip Bergez Gino Bollaert Bart De Wulf Etienne Poppe Pieter Vanhoecke Christian V Den Meerschaut Kenny Lausnay Yves Muylle Joacim Haerens Filip

2000-2001

Kampioen 1° afdeling

FC Derby

Bastiaens Robbrecht Claus Jurgen De Groote Andy Faelens Yves Heggerick Bart Huys Jean-Claude Maes Andy Van Assche Yves Van Houcke Erwin Van Oyen Rudy Vanderdonck Steven Vereecke Chris Vermaerke Guido De Weerdt Michael

2000-2001

Kampioen 2° afdeling

De Fonzies

Cackaert Kurt De Weirdt Tom Gulinck Frederik Hoeree Kurt Van De Gehuchte Hendrik Van Hauwermeiren Bob Van Lierde Philip Vandelannoote Timothy Verbeke Jan

2000-2001

Beker stad Deinze

Café De Klok Vinkt

Antheunis Bart Coene Geert De Snoeck Davy Janssens Eric Lauwers Bert Simoens Dieter Van Den Heede Mario Van Der Plaetsen Geert Vansteenkiste Wim Van Wonterghem Nico Wancour Chris

2000-2001

Fair Play

De Zwervende Pallieters

De Donder Jan De Meyer Peter De Pau Eddy De Wilde Paul Dierkens Freddy Dierkens Hubert Froyen Erwin Nottebaert Koen Nottebaert Steven Tansens Dirk Vaernewyck Rudy Van De Casteele Pascal

2001-2002

Kampioen 1° afdeling

De Plakkers

Aerssens Andy Bodry Christophe De Blaere Tom De Meester Peter De Wulf Christophe Duprez Mario Mortier Bryan Standaert Jurgen Van De Voorde Frederick Van Den Broucke Christophe Vermeersch Vincent Verzele Jonathan Vlamynck Joeri

2001-2002

Kampioen 2° afdeling

Patisserie Dhondt

Buyse Lieven Dhondt Philippe Franck Filip Lecluse Arnold Litaer Eddy Litaer Patrick Mestdagh Marc Moerman Lorenzo Rotsaert Bjorn Van Parijs Andy

2001-2002

Beker stad Deinze

FC Derby

Bastiaens Robbrecht Berwouts Michael Claus Yurgen De Groote Andy De Weerdt Michael Heggerick Bart Heyse Eric Huys Jaen Claude Maes Andy Van Oyen Rudy Vanderdonck Steven Vanhoucke Erwin Vereecke Chris Vermaerke Guido

2001-2002

Fair Play

Mini Vinkt

Baumann Jurgen De Vreese Tom Eylenbosch Stephan Leféebre jean-Marie Martens Peter Martens Eddy Snauwaert Wim Van De Maele Hans Van Keersbulck Etienne Verheyen Wim

2001-2002

Fair Play

Windsurfing Deinze

De Baere Sven De Nijs Werner De Smet Anthony De Waele Bert De Weirdt Frank De Tavernier Koen Maenhaut Tommy Van Daele Benny Van Daele Francies Van der Heyden Bart Verslycke Tim

2002-2003

Kampioen 1° afdeling

FC Derby

Bastiaens Robbrecht Berwouts Michael Claus Yurgen De Groote Andy De Schrijver Frederick De Weerdt Michael Heggerick Bart Huys Jean Claude Standaert Jurgen Vanderdonck Steven Vanhoucke Erwin Vereecke Chris Vermaerke Guido

2002-2003

Kampioen 2° afdeling

Electro De Sloover José

Braeckman Luc Campe Kurt Corijn Santiago De Waele Dirk Feys Frank Maesle Eddy Moreels Chris Moreels Tony Stichelbout Jo Vermeeren Bart Verzele Mario

2002-2003

Beker stad Deinze

FC Derby

Bastiaens Robbrecht Berwouts Michael Claus Yurgen De Groote Andy De Schrijver Frederick De Weerdt Michael Heggerick Bart Huys Jean Claude Standaert Jurgen Vanderdonck Steven Vanhoucke Erwin Vereecke Chris Vermaerke Guido

2002-2003

Fair Play

Kugo Nazareth

Anno Melvin De Smet Christophe Donné Eddy Impe Bart Lampaert Pascal Moyaert Frederick Pysson Kurt Sander Koen Sergeant Eddy Van Oost Didier Vanden Hemel Kristof Willems Lieven

2003-2004

Kampioen 1° Afdeling

FC Derby

Bastiaens Robbrecht Bekaert Eddy Berwouts Michael Claus Yurgen De Groote Andy De Schrijver Frederick Heggerick Bart Huys Jean Claude Standaert Jurgen Vanderdonck Steven Vanhoucke Erwin Vereecke Chris Vermaerke Guido

2003-2004

Kampioen 2° Afdeling

De Cobra Boys

Brosteaux Michel Brosteaux Dominiqué Covent Steven Danneels Vadim De Wulf Etienne Dobbelaere Kris Dobbelaere Carlos Neirinck Willy Nijffels Dieter Quartier Pieter Van Ginneken Stijn Vanovenacker Steven

2003-2004

Kampioen 3° Afdeling

Les Enfants Terribles

Buysens Sven Careel Nick Carton Dominiqué De Praetere Klaus De Weirdt Steven Holsbeke Wouter Moerman Tom Van Acker Wim Van Hastel Andy Van Lint Nico Yde Kenny

2003-2004

Beker stad Deinze

FC Derby

Bastiaens Robbrecht Bekaert Eddy Berwouts Michael Claus Yurgen De Groote Andy De Schrijver Frederick Heggerick Bart Huys Jean Claude Standaert Jurgen Vanderdonck Steven Vanhoucke Erwin Vereecke Chris Vermaerke Guido

2003-2004

Fair Play

Café Koophandel Baarle

Coppens David De Griek Wim De Poorter Kevin De Vreese Steven Hautekeete Nick Hebbelinck Stephan Hubrecht Idzi Opstaele Lars Patyn Danny Pijnaert Geert Ranchaert Johan Van Helleputte Jroem

2003-2004

Fair Play

De Cobra

BrosteauxTim De Ruyck Michaël Devrieze Matthieu Devrieze Dimitri Huys Brecht Mestdag Andy Neirinck Wilmert Rots Yves Van Cauwenberghe Bram Van Damme Herman Van Heule Bruno Zenner Joachim

2003-2004

Fair Play

Les Enfants Terribles

Buysens Sven Careel Nick Carton Dominiqué De Praetere Klaus De Weirdt Steven Holsbeke Wouter Moerman Tom Van Acker Wim Van Hastel Andy Van Lint Nico Yde Kenny

2003-2004

Fair Play

Windsurfing Deinze

De Baere Sven De Nijs Werner De Schampelaere Karel De Smet Anthony De Waele Bert De Weirdt Frank Depré Andy Geerts Frederick Maenhaut Tommy Van Daele Benny Van Daele Francies Verslycke Tim

2004-2005

Kampioen 1° Afdeling

Patisserie Dhondt

Aersens Andy Baele Tom Capiau Steffen De Smet Pascal Dhondt philippe Holvoet Niels Litaer Patrick Mestdagh Marc Tollebeke Kevin Van De Velde Bert Van Laecke Dominiqué Van Parijs Andy Van Parijs Maikel Vermeulen Bazt

2004-2005

Kampioen 2° Afdeling

Les Enfants Terribles

Balduyck Kristof Buysens Sven Careel Nick Carton Dominiqué De Schrijver Frederick De Praetere Klaus De Weirdt Steven Van Acker Wim Van Hastel Andy Van Lint Nico Yde Kenny

2004-2005

Kampioen 3° Afdeling

Schilderwerken Buyse-Poelman

Behaegels Jurgen De Clercq Andy De Clercq Patrick De Neve Wim De Witte Stijn Goeman Kurt Poelman Ronny Rottier Filip Van Boecksel Tony Van Hauwaert Bart Van Hauwaert Steven Verhulst Gianni

2004-2005

Beker stad Deinze

FC Derby

Berwouts Michael Claus Yurgen De Groote Andy De Wulf Thierry Demeurisse Jeroen Huys Jean Claude Sabbe Bram Standaert Jurgen Van Den Broucke Christophe Vanderdonck Steven Vanhoucke Erwin Vereecke Chris Vermaerke Guido

2004-2005

Fair Play

Windsurfing Deinze

Boydens Paul De Baere Sven De Schampelaere Karel De Smet Anthony De Waele Bert De Weirdt Frank Depré Andy De Tavernier Koen Geerts Frederick Maenhaut Tommy Van Speybrouck Steven Van Daele Benny Van Daele Francies

2005-2006

Beker stad Deinze

FC Derby

Berwouts Michael Claus Jurgen Dedeyne Maarten De Groote Andy De Ruyck Dirk Demeurisse Jeroen Huys Jean-Claude Labie Glenn Sabbe Bram TKindt Edddy Vanderdonck Steven Van Houcke Erwin Vereecke Chris Vermaercke Guido

2005-2006

Fair Play

Sport Factory Gent

De Rouck Eddy De Ruyck Nico De Vos Andy Denys Christophe Desmet Jurgen Gekiere Ruben Lava Kenny Luong Minh Sang Onderbeke Bart Vermeulen Bernard

2005-2006

Kampioen 3° Afdeling

MVC ’t Stationneke

Balduyck Koen Callewaert Jeroen Cuvelier Pieter-Jan De Bruyne Ken Lannoo Kristof Musschoot Ruben Talibi Najib Talibi Younnes Van Den Abeele Stijn Van Den Heede Jeffrey Van der Haeghen Cédric Vanhooren Kevin

2005-2006

Kampioen 2° Afdeling

Schilderwerken Buyse-Poelman

De Clercq Andy De Clercq Patric De Witte Stijn Goeman Kurt Poelman Ronny Rottier Filip Tack Ruben Van der beken Koen Van Hauwaert Bart Van Hauwaert Steven Verhulst Gianni

2005-2006

Kampioen 1° Afdeling

FC Derby

Berwouts Michael Claus Jurgen Dedeyne Maarten De Groote Andy De Ruyck Dirk Demeurisse Jeroen Huys Jean-Claude Labie Glenn Sabbe Bram TKindt Edddy Vanderdonck Steven Van Houcke Erwin Vereecke Chris Vermaercke Guido

2006-2007

Kampioen 1° afdeling

FC Derby

Berwouts Michael Claus Yurgen De Groote Andy De Ruyck Dirk Dedeyne Maarten Desnoeck Davy Labie Glenn Schepens Tim Van Vaerenbergh Bruno Vanderdonck Steven Van Houcke Erwin Vereecke Chris Vermaercke Guido

2006-2007

Kampioen 2° afdeling

t Frietgenot

Braeckman Luc Collens Annick De Meyer Thomas De Rycke Ingrid De Rycke Philippe De Rouck Marijke De Smet Ann De Wulf Angelique Den Blauwen Mieke Labeeuw Reggy Saelens Christine Standaert Jurgen Waelkens Guy

2006-2007

Kampioen 3° afdeling

Centea Nevele

Bauwens Bart De Clercq Dominiek De Clercq Frederik Heyse Luc Samyn Geert Samyn Hubrecht Sergeant Geert Sergeant Tim Slock Nicolas Tellier Jean Marie Van Brackel Marc Van De Walle Hendrik Van Der Veken Rembert

2006-2007

Beker stad Deinze

Patisserie Dhondt

Colpaert Michael Dhondt Philippe Holvoet Niels Lecluyse Matthias Litaer Patrick Melkebeke Maarten Mestdagh Brecht Van De Velde Bert Van Parijs Andy Van Parijs Maikel Van Vynckt Koen Vermeulen Bart Versyp Tom Vlamynck Joeri

2006-2007

Fair Play

Sport Factory Gent

De Rouck Eddy De Ruyck Nico De Vos Andy Denys Christophe Desmet Jurgen Gekiere Ruben Lava Kenny Luong Minh Sang Onderbeke Bart Vermeulen Bernard

2007-2008

Beker stad Deinze

Patisserie Dhondt

De Baere Kristof Dhondt Philippe Holvoet Niels Litaer Patrick Malfait Patrick Mestdagh Brecht Van De Velde Bert Van Parijs Andy Van Parijs Maikel Vanrysselberghe Dirk Vermeulen Bart Versyp Tom.

2007-2008

Kampioen 1° afdeling

Pazo wines

Berwouts Michael De Frene Tim De Groote Andy De Maerteleire Jurgen Dedeyne Maarten Desnoeck Davy Omari Sebastien Silversmit Mario Van Wynsberghe Christophe Vanderdonck Steven Van Houcke Erwin Vercouillie Steven Vereecke Chris Vermeersch Wesley.

2007-2008

Kampioen 2° afdeling

Schrijnwerken Van Hauwaert Bart

De Craene Tom De Wulf Thierry Dhuyvetter Lieven Gelaude Marnix Hautekeete Kevin Poelman Kevin Tack Ruben Van der Beken Koen Van Hauwaert Bart Van Hauwaert Steven Vandemaele Steven Vanhaesebroeck Chris Yde Kenny

2007-2008

Kampioen 3° afdeling

MVC De Beiaardvrienden

Blancke Wim Coen Tony De Gheest Pieterjan De Meester Dirk De Smet Nick Den Blauwen Bart Foncke Kurt Mortier Wim Poppe Pieter Verkinderen Carl Vlaemynck Dirk Vlaemynck Tim Vlaemynck Johan Wullaert Tom

2007-2008

Fair Play

4U Solutions

De Ruyck Nico De Smet Michel De Vos Andy Denys Christophe Desmet Jurgen Gekiere Ruben Lava Kenny Luong Minh Sang Onderbeke Bart Van De Velde Sven Van Poucke Geert Vermeulen Bernard

2008-2009

Beker stad Deinze

Pazo wines

Berwouts Michaël Berwouts Jeffrey Cosaert Mathieu De Groote Andy Dedeyne Maarten De Schrijver Frederik Demeurisse Jeroen Van De Winckel Peter Vanhoucke Erwin Vercouillie Steven Vereecke Chris Vermeulen Bart.

2008-2009

Kampioen 1° afdeling

MVC De Baerlenaers

Beelaert Jan De Smet Stefaan De Winter Filip Degraeve Dries Desmet Jan Haenebalcke Luc Stevens Erwin Stevens Wout Van Den Noortgaete Mario Van Parijs Andy Van Vynckt Koen Vanheule Ignace Verstuyft Bart

2008-2009

Kampioen 2° afdeling

AD Delhaize

Boydens Daan Boydens Paul Cnudde Lieven De Clercq Matthias De Jans Mathias Defoer Bert De Pourcq Pieter Depreitere Marc Roelens Wesley Van Den Heede Kris Verhaegen Stijn Verschuere Matthew

2008-2009

Kampioen 3° afdeling

Café Sportwereld

Bollaert Bart Brodelet Gilles De Blaere Tom De Bruycker Sven De Cock Olivier Heyerick Sven Torck Davy Van Laecke Dieter Van Laecke Dominique Van Laecke Gianni Van Laecke Giovani Vanlancker Pieter Vanderschueren Peter

2008-2009

Fair Play

MVC Vaburama

Ameye Thijs Braeckevelt Bert Desmet Harm Lambert Francis Fauconier Steven Snauwaert Jens Tack Jochen Van Gheluwe Gerd Vanden Buverie Kevin Vanoverbeke Tom Vanveerdeghem Tim Vincent Jurgen

2008-2009

Fair Play

t Frietgenot

Coussement Luc De Meyer Thomas De Rijcke Ingrid De Ruyck Dirk Holvoet Niels Raveel Randall Saelens Christine Standaert Jurgen Van De Velde Bert Van Den Broucke Christophe Van der Haeghen Cédric Vroman Patrick De Rouck Marijke Van Wonterghem Tom

2009-2010

Kampioen 1° afdeling

t Frietgenot

Boucké Steven De Rijcke Ingrid De Ruyck Dirk Holvoet Niels Nalli Osmaz Raveel Randall Van De Velde Bert Van Den Broucke Christophe Van der Haeghen Cédric Van Wonterghem Tom Vereecke Chris

2009-2010

Kampioen 2° afdeling

Café ’t Land van Nevele

Bisschop Lander Capiau Steffen De Lauw Daan De Roo David Marichael Rinus Neirynck Hannes Schatteman Steven Standaert Dries Van Den Bunder Jo Van Parys Jelle Vandenheulen Arjen Vermeersch Kris

2009-2010

Kampioen 3° afdeling

PVC Ramenfabriek Vandorpe

Balafrey Hichaim De Rop Kevin De Vlieger Tony Lammens Kenneth Meesen Emerson Pazos Casal Diego Santens Sasha Uytterhaeghe Rik Van Heyste Christophe Vandorpe Nico Vercamer Anthony

2009-2010

Fair Play

Mini Vinkt

Beyst Steve De Keyser Lee De Meyer Davy De Neve Pedro Lefebre Jean-Marie Simoens Jonak Telleir Jeroen T’ Siolle Dimitri Van Der Beken Jo Van Hastel William Van Keersbulck Etienne Van Wonterghem Glenn Verheyen Wim Verleysen Bjorn

2009-2010

Beker stad Deinze

MVC De Baerlenaers

Beelaert Jan De Doncker Kenny De Smet Stefaan De Winter Filip Degraeve Dries Stevens Erwin Stevens Wout Van Crombrugge Dominiek Van Den Noortgaete Mario Van Parijs Andy Vandenhautte Steven Vanheule Ignace Dossche Robin

2010-2011

Kampioen 1° afdeling

MVC De Baerlenaers

Beelaert Jan De Doncker Kenny De Winter Filip Degraeve Dries Dossche Robin Haenebalcke Luc Heye Jordy Lennert Fredrick Van Crombrugge Dominiek Van Den Noortgaete Mario Vandenhautte Steven Vanderschelden Koen Vanheule Ignace

2010-2011

Kampioen 2° afdeling

De Nachtvlinders Mystique

Beirnaert Geoffrey Bradt Jeffrey De Beul Thomas De Cock Olivier De Mulder Kenny De Schepper Sandryn De Sloover Jonas Dettmaring Jurgen Standaert Jurgen Van Parijs Andy Van Thuyne Robby Vanderstraeten Maxim Vercruysse Kevin

2010-2011

Fair Play

MVC De Baerlenaers

Dossche Robin Vanderschelden Koen Heye Jordy Lennert Fredrick De Doncker Kenny Beelaert Jan Degraeve Dries Vanheule Ignace Haenebalcke Luc Van Crombrugge Dominiek Van Den Noortgaete Mario Vandenhautte Steven De Winter Filip

2010-2011

Fair Play

Schrijnwerken Van Hauwaert Bart

De Craene Tom De Wulf Thierry Dhuyvetter Lieven Gelaude Marnix Hautekeete Kevin Heggerick Bart Schelstraete Kevin Tack Ruben Van Den Abeele Stijn Van der Beken Koen Van der Haeghen Cédric Van Hauwaert Bart Van Hauwaert Steven Vanhaesebroeck Chris

2010-2011

Kampioen 3° afdeling

MVC Grafiks

Arickx Stefan Danneels Pieter De Bruyne Tom De Smet Ruben Goossens Wesley Hauttekeete Len Rosselle Kim Talibi Younnes Thielemans Pieter Van Den Heede Jeffrey Van Syngel Kurt Willems Nicolas

2010-2011

Beker Stad Deinze

De Nachtvlinders Mystique

Beirnaert Geoffrey Bradt Jeffrey De Beul Thomas De Cock Olivier De Mulder Kenny De Schepper Sandryn De Sloover Jonas Dettmaring Jurgen Standaert Jurgen Van Parijs Andy Van Thuyne Robby Vanderstraeten Maxim Vercruysse Kevin

2011-2012

Kampioen 3° afdeling

MVC De Mandel

Balduyck Koen Beyst Steve De Meyer Davy De Sloover Kristof Decock Albert Heyerick Koen Lagrainge Jelle Lisabeth Kenny Naessens Steff Neirynck Thomas Parmentier Dieter Van Der Haeghen Frederik Willems Pieter Jan

2011-2012

Kampioen 2° afdeling

GS – Bouw

Bonte Kevin Depoorter Dietmar Derijcke David Pillain Kenny Pourquoy Jens Sander Edwan Van Haesebroeck Geert Vander Cleyen Stef Vanderschueren Christophe Vercamer Koen Wullen Marino

2011-2012

Kampioen 1° afdeling

MVC De Baerlenaers

De Meyer Nico Beelaert Jan De Doncker Kenny Degraeve Dries Dewinter Filip Dossche Robin Fredrick Lennert Haenebalcke Luc Heye Jordy Van Crombrugge Dominiek Van Den Noortgaete Mario Vandenhautte Steven Vanderschelden Koen Vanheule Ignace

2011-2012

Fair Play

MVC De Baerlenaers

De Meyer Nico Beelaert Jan De Doncker Kenny Degraeve Dries Dewinter Filip Dossche Robin Fredrick Lennert Haenebalcke Luc Heye Jordy Van Crombrugge Dominiek Van Den Noortgaete Mario Vandenhautte Steven Vanderschelden Koen Vanheule Ignace

2011-2012

Beker stad Deinze

MVC De Baerlenaers

De Meyer Nico Beelaert Jan De Doncker Kenny Degraeve Dries Dewinter Filip Dossche Robin Fredrick Lennert Haenebalcke Luc Heye Jordy Van Crombrugge Dominiek Van Den Noortgaete Mario Vandenhautte Steven Vanderschelden Koen Vanheule Ignace

2012-2013

Kampioen 3° afdeling

MVC Apec Chiptuning

Jonathan Bracke Tom Buyle Jurgen Debruykere Kristof Vandenbroecke Patrick Litaer Eddy Litaer Andy Roelens Steven Sacre Kenneth Taelman Gianni Van Laecke Dominique Van Laecke

2012-2013

Kampioen 2° afdeling

Weba

Pieter Arickx Merten De Smet Hannes De Spiegelaere Maarten De Spiegelaere Salvatore Declercq Brecht Dejaegher Nils Dhondt Florian Segers Thibaut Tack Najib Talibi Maikel Van Parijs Jona Van Parys Tibo Van Steenkiste Tim Vanhoecke

2012-2013

Kampioen 1° afdeling

AD Delhaize Team Adventure

Daan Boydens Mathias De Jans Pieter De Pourcq Matthias Declercq Bert Defoer Matthias Deloof Vincent Depaepe Marc Depreitere Mohammed Salah Kassmi Wesley Roelens Jurgen Standaert Balaj Tervioll Kris Van Den Heede Stijn Verhaegen

2012-2013

Fair Play

MVC Apec Chiptuning

Jonathan Bracke Tom Buyle Jurgen Debruykere Kristof Vandenbroecke Patrick Litaer Eddy Litaer Andy Roelens Steven Sacre Kenneth Taelman Gianni Van Laecke Dominique Van Laecke

2012-2013

Beker stad Deinze

Waterbehandeling Yves Verhaeghe

Guillaume Clinckemaillie Sebastien Clinckemaillie Frederic De Vogelaere Jonas Delbaere Maxime Delbaere Stijn Dhondt Christophe Feys Michael Geurs Robin Haegeman Wouter Isebaert Siem Lapauw Matthias Lecluyse Dieter Meulenijzer Diederik Snoeck Matthias Van Ongeval Davy Vandaele

2013-2014

Kampioen 3° afdeling

t Centerke

Blancke Andrew De Meulenaere Lode Degroote Andy Deroose Thierry Gelaude Marnix Holvoet Niels Mortier Miguel Peers Tim Pillain Kenny Snoeck Gerald Snoeck Maarten Van Der Beken Bart Van Der Beken Koen Van Pamel Cedric Vanderschueren Christophe Vercamer Koen Vereecke Chris Wullen Marino

2013-2014

Kampioen 2° afdeling

Electro Jo

Bauters Pieter Bogaert Frederik Bradt Jeffrey Buyck Diedric De Saer Thomas Deschepper Kenneth Huis Frenk Lacroix Stijn Marchal Guillaume Radaj Mehdi Spriet Alexander Tant Thomas Tollebeke Kenneth Van Der Beken Enzo Vandeputte Bjorn Vandercleyen Stef Vermeeren Thomas Waelkens Stijn

2013-2014

Kampioen 1° afdeling

AD Delhaize Team Adventure

Boydens Daan Boydens Tim Cnudde Lieven De Jans Mathias De Pourcq Pieter Declercq Matthias Defoer Bert Deloof Matthias Depaepe Vincent Duchatelet Nick Standaert Jurgen Van De Gehuchte Jeroen Van Den Heede Kris Vandenbroucke Christophe Verhaegen Stijn

2013-2014

Fair Play

MVC De Baerlenaers

Beelaert Jan De Baeremaeker Aaron De Doncker Kenny De Meulemeester Steven De Meyer Simon Degraeve Dries Dossche Robin Fredrick Lennert Van Crombrugge Dominiek Van Den Noortgaete Mario Van Landegem Brent Vandenhautte Steven Vanderschelden Koen Vanheule Ignace Vermeire Laurens

2013-2014

Beker stad Deinze

MVC De Baerlenaers

Beelaert Jan De Baeremaeker Aaron De Doncker Kenny De Meulemeester Steven De Meyer Simon Degraeve Dries Dossche Robin Fredrick Lennert Van Crombrugge Dominiek Van Den Noortgaete Mario Van Landegem Brent Vandenhautte Steven Vanderschelden Koen Vanheule Ignace Vermeire Laurens

2014-2015

Kampioen 3° afdeling

Peirens schrijnwerken

Coorevits Brecht Cottenie Ingemar Deconinck Joachim Ghyselinck Michaël Lapauw Siem Peirens Lieven Poelvoorde Wouter Reilhof Jeffrey Siemoens Klaas Taelman Kenneth Van De Wiele Jan Van de Wouwer Timothy Vanhaesebrouck Jens Vercaemer Thijs

2014-2015

Kampioen 2° afdeling

Flaxbox

Artoos Sven Beheydt Bert Bovyn Gilles Buyssens Sven Cosaert Mathieu Gistelinck Diego Longueville Lode Retsin Sam Van Betsbrugge Frederik Verlinde Bram Vervaeke Ken Wolfcarius Bert

2014-2015

Kampioen 1° afdeling

Electro Jo

Bauters Pieter Bracke Jonathan Bradt Jeffrey Buyck Diedric De Saer Thomas Deschepper Kenneth Haerens Sören Marchal Guillaume Radaj Mehdi Sander Edwan Spriet Alexander Tollebeke Kenneth Van Der Beken Enzo Vandeputte Bjorn Vandercleyen Stef Vermeeren Thomas Waelkens Stijn

2014-2015

Fair Play

MVC Buro Ceuterick

De Pourq Pascal De Wulf Tim Depuydt Tommy Dhaeyere Steven Dhondt Hendrik Lava Kenny Luong Minh Sang Meganck Niels Van De Casteele Jens Van Luchene Ruben Vandewalle Christophe Vergaert Frédéric Vermeersch Lenz

2014-2015

Beker stad Deinze

MVC Pekelnej

Coene Jens Colpaert Wout De Graeve Frederic De Groote Marijn Moeremans Jochen Noppe Joshi Smulders Andrew Torck Tim Van Cauwenberghe Willem Van De Vijver Jens Van Den Heede Jonas Van Den Heede Sam Van Vlaenderen Jan Van Vlaenderen Arnout Vanderquaden Titcino Vanoost Niels

2015-2016

Kampioen 3° afdeling

MVC Frituur De Watertoren

Baudonq Tjorven Blanquart Simon Claeys Thibaut Deman Mats Deman Niels Dewulf Kevin Dhondt Robbe Goeminne Clement Loontjens Nils Moreels Jonathan Roers Nick Stock Robbe Van Asshe Jamie van laecke gianni Vandaele Jens Viaene Dimitri

2015-2016

Kampioen 2° afdeling

Café Donky’s

Balduyck Koen Belie Giovanni Berwouts Jeffrey Berwouts Lorenzo Blancke Andrew Colman Davy De Groote Andy De Groote Jordi De Keyser Gregory De Maerteleire Jurgen De Vuyst Giovanni Deroose Thierry Gelaude Marnix Holvoet Niels Peers Tim Pillain Kenny Sabbe Niels Strobbe Jellen Van De Velde Bert Van Der Beken Bart Van Der Beken Koen Van Pamel Cedric Van Rysseghem Dominique Vanderschueren Christophe Vercamer Koen Vereecke Chris Wullen Marino Yde Kenny

2015-2016

Kampioen 1° afdeling

AD Delhaize Team Adventure

Aïssa Hamdi Boydens Daan De Jans Mathias De Pourcq Pieter De Vreese Boris Declercq Matthias Defoer Bert Depaepe Vincent Duchatelet Nick Heyse Maarten Revyn Jorn Van Den Heede Kris Verhaegen Stijn

2015-2016

Fair Play

Tegels Provijn

Coene Lieven De Waele Arne De Winter Pepijn De Winter Robbe Dedeken Bert Desmet Nick Gheysen Bastiaan Lauwers Bert Mathijs Kenneth Mathijs Ludwig Pannecoucke Dirk Van Renterghem Thomas Van Thuyne Nick Vandewalle Dieter

2015-2016

Beker stad Deinze

MVC De Baerlenaers

Baert Ward Beelaert Jan De Baeremaeker Aaron De Doncker Kenny De Meulemeester Steven De Meyer Simon De Smet Stefaan Dossche Robin Fredrick Lennert Stevens Wout Van Crombrugge Dominiek Van Den Noortgaete Mario Van Landegem Brent Vandenhautte Steven Vanderschelden Koen Vanheule Ignace

2016-2017

Kampioen 3° afdeling

Spierboys

Capiau Thomas Collen Arne D’Hulster Jeremy De Roo David De Vreese Steven Geeraerts Ben Heye Jordy Janssens Sam Schoonjans Halewijn Standaert Jonas Van Besouw Willem Van Gansbeke Jan Van Holsbeke Andreas Van Wingen Thijs

2016-2017

Kampioen 2° afdeling

Peirens schrijnwerken

Coorevits Brecht Craeynest Timon Dhondt Mathias Everaert Kevin Lapauw Siem Longueville Miguel Peirens Lieven Reilhof Jeffrey Siemoens Klaas Taelman Kenneth Vandendriessche Omer Vanhaesebrouck Jens Vanthuyne Joachim Vercaemer Thijs

2016-2017

Kampioen 1° afdeling

Café Donky’s

Belie Giovanni Berwouts Jeffrey Berwouts Lorenzo Blancke Andrew De Groote Andy De Groote Jordi De Keyser Gregory De Maerteleire Jurgen De Vuyst Giovanni El Malqui Elias El Malqui Nour-eddine Gelaude Marnix Holvoet Niels Nobels Joachim Peers Tim Van De Velde Bert Van Der Beken Bart Van Der Beken Koen Van Pamel Cedric Vandenbroucke Christophe Vanluchene Glenn Vercamer Koen Vereecke Chris

2016-2017

Fair Play

Geiregat Elektrotechniek / MVC Buro Ceuterick

Geiregat Elektrotechniek: Beulque Maxim Deceukelier Ruben Deceukelier Bram Ghijselinck Victor Haerens Arne Penninck Brenko Standaert Wout van Hauwaert Sieben Van Hauwaert Jorn van Heuverswijn Thomas Verschueren Maxim ————————————- MVC Buro Ceuterick: De Pourq Pascal De Wulf Tim Depuydt Tommy Dhaeyere Steven Dhaeyere Thomas Dhondt Hendrik Lava Kenny Luong Minh Sang Meganck Niels Van De Casteele Jens Van Luchene Ruben Vandewalle Christophe Vergaert Frédéric Vermeersch Lenz

2016-2017

Beker stad Deinze

Café Donky’s

Belie Giovanni Berwouts Jeffrey Berwouts Lorenzo Blancke Andrew De Groote Andy De Groote Jordi De Keyser Gregory De Maerteleire Jurgen De Vuyst Giovanni El Malqui Elias El Malqui Nour-eddine Gelaude Marnix Holvoet Niels Nobels Joachim Peers Tim Van De Velde Bert Van Der Beken Bart Van Der Beken Koen Van Pamel Cedric Vandenbroucke Christophe Vanluchene Glenn Vercamer Koen Vereecke Chris

2017-2018

Kampioen 1° afdeling

Café Donky’s

Berwouts Jeffrey Berwouts Lorenzo De Groote Andy De Groote Jordi El Malqui Elias El Malqui Nour-eddine Francois Christophe Holvoet Niels Nobels Joachim Peers Tim Van De Velde Bert Van Der Beken Koen Vanluchene Glenn Vercamer Koen Vereecke Chris Vink Ricardo

2017-2018

Kampioen 3° afdeling

MVC De Saga

Bouvijn Bram Coene Thijs Cuyt Andreas De Cuyper Sam De Rycke Andreas De Witte Maxime De Wulf Mathias Degrootte Louis Dewitte Sam D’Huyvetter Robin El Haouari Ilias Huyghelier Robben Martens Toon Van Cauwenberghe Bram Van Hoecke Gilles Van Luchene Sebastiaan Vercamer Jensen Verheye Fransesco

2017-2018

Kampioen 2° afdeling

Hééwéé Hazé

Clarysse Ruben De Paepe Thomas De Witte Timothy Elias Laurens Lannoy Aleksander Tillieu Arne Van Belle Gilles Van Wayenberg Brent Vanden Abeele Fabrice Vandenbroucke Matthias

2017-2018

Fair Play

Café De Klok Vinkt

Beke Mattis Beuselinck Pieter Corijn Pieter De Meyer Davy De Schrijver Jens Lisabeth Kenny Nachtergaele Andy Schepens Nesten Schepens Robbe Simoens Dieter Torfs Tim Van Assche Steven Van De Moortele Sören Van Der Plaetsen Geert Van der Straeten Jefrey Vandewalle Marijn Verstraete Gertjan

2017-2018

Beker stad Deinze

Café Donky’s

Berwouts Jeffrey Berwouts Lorenzo De Groote Andy De Groote Jordi El Malqui Elias El Malqui Nour-eddine Francois Christophe Holvoet Niels Nobels Joachim Peers Tim Van De Velde Bert Van Der Beken Koen Vanluchene Glenn Vercamer Koen Vereecke Chris Vink Ricardo

2018-2019

Kampioen 1° afdeling

AD Delhaize Movemint

Boydens Daan Boydens Tim De Jans Mathias De Pourcq Pieter Declercq Matthias Defoer Bert Devreese Boris Duchatelet Nick Duchatelet Marc Heyse Maarten Van Daele Wesley

2018-2019

Kampioen 2° afdeling

Tegels Provijn

Coene Lieven De Waele Arne De Winter Pepijn De Winter Robbe Decabooter Ruben Dedeken Bert Desmet Nick Lauwers Bert Mathijs Kenneth Mathijs Ludwig Quintyn Mathieu Van Renterghem Thomas Vancoppenolle Michael Vanderbeken Jordy

2018-2019

Kampioen 3° afdeling

MVC Garage Van De Voorde

Campe Kenneth De Cocker Dieter De Neve Bram De Neve Jurgen De Neve Stijn De Roo David De Waele Maarten De Waele Pieter De Winter Gert Haelvoet Jonas Lootens Sander Naert Hannes Naert Sander Smedts Lode Temmerman Florian Van De Veire Kenneth Van Parys Jelle Welvaert Ruben

2018-2019

Kampioen 4° afdeling

CC ’t Postje

Claus Jens Colman Steven De Vos Tommie De Wael Jan Desmet Wim Glorie Pieter Peirs Thibaut Podevyn Willem Rotsaert Björn Rotsaert Jonas Vandenberghe Tom Vermeiren Kris Vermeiren Steven

2018-2019

Fair Play

MVC Buro Ceuterick

De Pourcq Pascal De Wulf Tim Depuydt Tommy Dhaeyere Steven Dhaeyere Thomas Dhondt Hendrik Lava Kenny Luong Minh Martens Daan Van Luchene Ruben Vandecasteele Jens Vandewalle Christophe Vergaert Frédéric Vermeersch Lenz

2018-2019

Beker stad Deinze

MVC Pekelnej

Baudoncq Tjorven De Graeve Frederic De Groote Marijn De Rudder Gregory De Wulf Kevin Deman Mats Feys Wouter Martens Ferre Meheus Laurens Noppe Joshi Roers Nick Singeot Dominique Torck Tim Van Den Heede Sam Van Den Heede Jonas Van Oost Niels Van Vlaenderen Jan

2019-2020

Kampioen 1° afdeling

MVC Durabrik

2019-2020

Kampioen 2° afdeling

Café Sportwereld

2019-2020

Kampioen 3° afdeling

Kruiskip